აფიშა

 

 

24 მარტი

რიჩარდ III

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00


26 მარტი

მერე რა რომ სველია, სველი იასამანი

რეჟ. გოგი თოდაძე

დას. 19:00


27 მარტი

ჯინსების თაობა

რეჟ. დავით დოიაშვილი

დას. 19:00


28 მარტი

მიყვარხარ მიყვარხარ მიყვარხარ

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00


29 მარტი

“სამანიშვილის დედინაცვალი”

რეჟ. გოგი მარგველაშვილი

დას. 19:00


30 მარტი

სკანდალური დღიური 

რეჟ. ნიკა ჩიკვაიძე

დას. 19:00

წვიმა წაშლის ნაკვალევს

რეჟ. თომა ათანელიშვილი

დას. 19:30


31 მარტი

“ნამცეცა” (პრემიერა) 

რეჟ. ლევონ უზუნიანი

დას. 13:30

“ღმერთო დაგვიფარე ჩვენ და ადამიანები”

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00

ყვავილები ელჯერნონისთვის

რეჟ. დავით თურქიაშვილი

დას. 19:30


2 აპრილი

მერე რა რომ სველია, სველი იასამანი

რეჟ. გოგი თოდაძე

დას. 19:00


3 აპრილი

ჯინსების თაობა

რეჟ. დავით დოიაშვილი

დას. 19:00


4 აპრილი

რომეო და ჯულიეტა 20 წლის შემდეგ

რეჟ. მაია დობორჯგინიძე

დას. 19:00


5 აპრილი

“მუდამ ერთად”

რეჟ. იოანე ხუციშვილი

დას. 19:00

“აკრძალული თამაშები”

რეჟ. დავით თურქიაშვილი

დას, 19:30


6 აპრილი

ხომ ხოცავენ ქანცგაწყვეტილ ცხენებს !?

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00

“წვიმა წაშლის ნაკვალევს”

რეჟ. თომა ათანელიშვილი

დას. 19:30


7 აპრილი

“ნამცეცა” (პრემიერა) 

რეჟ. ლევონ უზუნიანი

დას. 13:30

ვალსი ძილის წინ

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00

ყვავილები ელჯერნონისთვის

რეჟ. დავით თურქიაშვილი

დას. 19:30


9 აპრილი

მერე რა რომ სველია, სველი იასამანი

რეჟ. გოგი თოდაძე

დას. 19:00


10 აპრილი

ჯინსების თაობა

რეჟ. დავით დოიაშვილი

დას. 19:00


11 აპრილი

“სამანიშვილის დედინაცვალი”

რეჟ. გოგი მარგველაშვილი

დას. 19:00


12 აპრილი

ზღაპარი იგი მათრობს და მხიბლავს

რეჟ. მაია დობორჯგინიძე

დას. 19:00


13 აპრილი

“ნამცეცა” (პრემიერა) 

რეჟ. ლევონ უზუნიანი

დას. 13:30

კომედიანტები

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00

ყვავილები ელჯერნონისთვის

რეჟ. დავით თურქიაშვილი

დას. 19:30


14 აპრილი

რიჩარდ III

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00

“წვიმა წაშლის ნაკვალევს”

რეჟ. თომა ათანელიშვილი

დას. 19:30


16 აპრილი

მერე რა რომ სველია, სველი იასამანი

რეჟ. გოგი თოდაძე

დას. 19:00


17 აპრილი

ჯინსების თაობა

რეჟ. დავით დოიაშვილი

დას. 19:00


18 აპრილი

მიყვარხარ მიყვარხარ მიყვარხარ

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00


19 აპრილი

მექანიკური ფორთოხალი

რეჟ. ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00

ყვავილები ელჯერნონისთვის

რეჟ. დავით თურქიაშვილი

დას. 19:30


20 აპრილი

სხვების ცხოვრება

რეჟ.  ავთო ვარსიმაშვილი

დას. 19:00


21 აპრილი

პეპი გრძელი წინდა

რეჟ. მაია დობორჯგინიძე

დას. 13.30

კავკასიური ცარცის წრე

დას. 19:00

“აკრძალული თამაშები”

რეჟ. დავით თურქიაშვილი

დას, 19:30


23 აპრილი

მერე რა რომ სველია, სველი იასამანი

რეჟ. გოგი თოდაძე

დას. 19:00


24 აპრილი

ჯინსების თაობა

რეჟ. დავით დოიაშვილი

დას. 19:00


25 აპრილი

წვიმის გამყიდველი

რეჟ. ნუგზარ ლორთქიფანიძე

დას. 19:00


27 აპრილი

“სამანიშვილის დედინაცვალი”

რეჟ. გოგი მარგველაშვილი

დას. 19:00


30 აპრილი

მერე რა რომ სველია, სველი იასამანი

რეჟ. გოგი თოდაძე

დას. 19:00

1 მაისი

ჯინსების თაობა

რეჟ. დავით დოიაშვილი 

დას. 19:00